Catering

Mezuniyet organizasyonlarında catering başlı başına bir iş gibidir. Sorumluluğu büyüktür. Sunulan yiyeceklerinin kaliteli olması zaruridir. Bu yüzden şeflerimiz ve hizmet ekibimiz tamamen profesyonellerden oluşmaktadır. Burada yapılacak bir hatanın telafisi neredeyse yok gibidir. Her şeyin kusursuz olması ve verilen hizmetin aynı şekilde kusursuz ilerlemesi gerekmektedir.

Firma olarak sadece organizasyon catering hizmeti verdiğimizden yaptığımız iş butik bir iş gibi görülebilir. Fakat sizlere en iyiyi hedeflediğimizden dolayı birlikte çalıştığımız şeflerin çok kaliteli restoranların şefleri olduğunu bilmenizi isteriz. O yüzden dilediğiniz menüyü çıkarabilecek kabiliyette olduğumuzdan hiç şüpheniz olmasın. Türk mutfağından, dünya mutfağından her hangi bir isteğinizi menümüze koyabilir ve gönül rahatlığı ile servis edebiliriz. İstediğiniz yemekleri hiçbir zaman yorumlamayarak direk bildiğiniz halleriyle sunuyoruz. Bunu örneklemek gerekirse adı lazım değil bir organizasyon firması sushi’yi hamsiden yapmaya kalkmış ve oldukça komik durumlara düşmüşlerdi. Atasözünün de dediği gibi bilmediğin işlere kalkışmamak en güzeli.

Catering Kolay Değildir

Menünün önemi kadar tabaklama, sunum ve donanımlarında önemli bir yer aldığı organizasyon catering tamamen bir ekip işi. Kullandığımız bardaklar, tabaklar, kaşık ve çatallar tamamen firmamıza ait olması bir avantaj. Kullandığımız malzemelerin en ufak bir deformasyonu ile karşılaştığımızda hemen yenileri ile değiştiriyor ve misafirlerimizden olumsuz bir geri dönüş almamıza fırsat bırakmıyoruz. Tüm donanımlarımızı firmamıza yapacağınız ziyaretlerde sizlere gurur ile gösterebiliyoruz. Her organizasyonumuzda ışıldayan bardaklarımızı, çatal bıçaklarımızı gurur ile sergiliyoruz. 10 yıllık organizasyon yolculuğumuzda bu konularda hiçbir olumsuz geri dönüşle karşılaşmadığımızı bilmenizi isteriz.

Sırf ucuz işlik ile karını yükseltmek isteyen organizasyon şirketleri gibi bu işe yaklaşmıyoruz. Biz işimize aşkla tutkuyla bağlı bir firmayız. Çalıştırıldığımız garson arkadaşlarımız kendilerine söyleneni dinleyen, yapılması gereken işlerin farkında ve istekleri hemen yerine getirmek için harekete geçen profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Yaptığımız organizasyonlarının öneminin farkında olan ve organizasyonun güzel tamamlanması için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya var güçleri ile çabalarlar.

Yaptığımız tabaklamaların da 5 yıldızlı restoranlardan farksız olduğunu belirtmek isteriz. Her tabak aynı her tabak kusursuz mutfaktan ayrılıp siz değerli müşterilerimizin beğenilerine sunulmaktadır.

Bunun dışında kullanılan malzemelerin her zaman en tazesi özenle seçilir. Sebze, meyve, et ve ya kuru pasta ayır etmeksizin en kaliteli ürünler ile çalışırız.