Fofoğraf, Video, Jimmy Jib ve Drone

Mezuniyet törenlerini unutulmaz yapan faktörlerin başında mezuniyet töreni esnasında çekilmiş olan video ve fotoğraflar gelir. Bu fotoğraf ve videoları yıllar sonra izlediğinizde o anları tekrar tekrar yaşarsınız. Bu yüzden çekilen videoların ve fotoğrafların kaliteli çekilmesi ayrıca o anları her zaman canlı tutacak enstantaneler ile çekilmesi zorunludur. Bunu gerçekleştirmek için ekibinizin ve ekipmanlarınızın çok kaliteli ve profesyonel olması gerekmektedir. Zamana uygun ekipman kullanmanız kaçınılmazdır. Birlikte çalıştığımız tüm arkadaşlarımızın uzmanlıklarını daha önceden çekilmiş olan videolar ile görebilirsiniz. Bu videolarda dikkat edilmesi gereken noktaların başında çekilen video görüntülerinin kalitesi olmalıdır. Standart olarak 1080p yani HD kalitesinde çekilen görüntüler dilenildiğinde 4K video çekimine kadar yükseltilebilmektedir. Bu kalitelerde çekilmiş olan görüntülerde tüm ayrıntıları çok net olarak görebilirsiniz. Videoyu gelecekte seyrettiğinizde kulağınıza taktığınız küpenin tüm ayrıntılarına kadar görebiliyor olmanız seyir keyfinizi arttıracaktır.

Çekilen fotoğrafların çok yüksek pikselli fotoğraf makineleriyle çekilmesi dilerseniz bastırıp, dilerseniz TV de seyretmeniz sırasında hiçbir görüntü kaybına neden olmayacaktır. Her iki şekilde de mükemmel zamanlamalarla çekilmiş yüksek kaliteli fotoğraflara sahip olacaksınız. Mezuniyet organizasyonlarına başlamadan tüm cihazlar tekrar tekrar kontrolden geçerler. Buna rağmen her organizasyona en az 4 adet fotoğraf makinası ile katılım sağlamaktayız. Dilerseniz fotoğraflarınız anında baskılı olarak verebilme kabiliyetine sahibiz.

Jimmy Jib Kullanarak Mezuniyet Organizasyonu Çekimlerini Zenginleştiriyoruz.

Videoları güzelleştiren ekipmanların başında aktif olarak kullandığımız Jimmy jib’ler gelmektedir. Video çekim tekniklerini görsel olarak zenginleştiren bu aletler sinematik görüntüler ortaya çıkartmaktadır. Mezuniyet organizasyon videolarınızı bir film gibi izlemenize olanak sağlayan bu ekipmanlar sayesinde törenlerinize değer katıyoruz.

Son zamanlarda sıkça kullanılan drone’lar ile çekim yapmak oldukça zor olsa da ortaya çıkan görüntüler tüm zorluklara değdiğini gözler önüne seriyor. Tabii ki burada da kullanılan ekipmanın kalitesi ön plana çıkıyor. Drone üzerindeki çekim yapılan kameranın kaliteli olması gerekiyor. Kullanılan drone’nin kaliteli olması gerekiyor. Son olarak drone’u kullanan kişinin işinin ehli birisi olması gerekiyor.

Tüm bunların yanında son olarak çekilen görüntülerin size verilmeden önce güzelce işlenip o şekilde teslim edilmesi gerekiyor. Mezuniyet organizasyonu sırasında gereksiz görüntülerin çıkartılıp size mükemmel kalitede oluşturulmuş CD veya DVD ler ile teslim ediliyor.