gözde mezuniyet mekanları

Gözde Mezuniyet Mekanları

İstanbul’un gözde mezuniyet mekanları saymakla bitmeyecek kadar çoktur. Nasıl bir mezuniyet organizasyonu yapacağınıza kara verdikten sonra işin zor tarafıdır nerede yapacağınız. Özellikle yaz ayının başlarında gerçekleşen mezuniyet törenleri yılın en güzel zamanlarına denk gelmektedir.

Fiyat olarak en ucuz mezuniyet törenleri genellikle kendi okul bahçenizde yapacağınız mezuniyet törenleri olacaktır. Mekâna para vermeyeceğiniz için tören esnasındaki ek hizmetlerden bu arttırılan para ile faydalanılabilir.  Mezuniyet töreninde alınan hizmetlerden biri olan catering hizmetine bir miktar daha fazla harcama yapabilme imkânı doğar.

Biraz daha pahalı olan ama son yılarda kır düğünleri gibi revaçta olan kır mezuniyet törenleri yapmayı seçerek çok farklı bir organizasyona imza atma şansınız doğar. Çok güzel seçilmiş bir bahçede dilediğinizce bir kır mezuniyet töreni unutulmazlarınız arasında yerini alacağından eminiz. Burada yapılacak ek bir barbekü partisi organizasyona çok değişik bir hava katacaktır.

Teknede mezuniyet balosu vermek elbette bir miktar daha pahalı bir organizasyona imza atmanız anlamına gelir. Burada seçeceğiniz teknenin önemi büyüktür. Boğazdaki teknelerin birçoğu işinizi görecek kapasitedir ama çalıştığımız teknelerden biri seçmenizi ısrarla öneririz. Burada catering, eğlence en önde olan unsurlar arsında olacaktır.

Rüya gibi bir mezuniyet balosu

En sona sakladığımız ama en etkili mezuniyet organizasyonu bir sarayda ve ya lüks bir otelde yapılacak olan mezuniyet organizasyonları olacaktır. İstanbul’da yaşadığımız için bu konudaki en şanslı iller arasında ilk sırada yer almakta. İstanbul içerisinde mezuniyet organizasyonu yapılabilecek onlarca saray ve boğazda son derece lüks mekânlar bulunmaktadır.

Tüm bu mekânlar tamamen sizin isteklerinize göre şekillendirilmektedirler. Kapalı mekân seçimi açık mekân seçimi tamamen sizin isteklerinize göre olmaktadır. Kep atma töreni sonra havai fişek gösterisi yapılacaksa dışarıda olunması durumu yalnızca içeride yapılacaksa ışık ve volkan şovlar hepsi iyi düşünülüp tasarlanmalıdır.

Gözde mezuniyet mekanları

En gözde mezuniyet mekanları aslında iyi tasarlandığında her yerde gerçekleştirilebilir. Fakat gerçekten pahalı olmasına rağmen Çırağan Sarayı tüm mekanların bir adım önünde yer almaktadır. Bununla birlikte önereceğimiz tekneler ile yapılacak bir organizasyon da en az Çırağan Sarayında yapılan mezuniyet töreni kadar etkili olacaktır.

Yorum yapın