Hakkımızda

2008 yılında kurulan firmamız özellikle mezuniyet organizasyonları konusunda kendisini geliştirmiş, yılların vermiş olduğu bilgi ve birikimi teknoloji ile harmanlayarak siz müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktadır. Özellikle İstanbul mezuniyet töreni konusunda 150 kadar başarılı organizasyonda 70.000 kişiye mutlu anılar bırakmayı başardık. Mezuniyet organizasyonlarında özellikle gelişen teknolojiyi kullanarak hiçbir özel anın elimizden kaçıp gitmesine fırsat vermedik.

Kullandığımız ekipmanların tamamının şirketimize ait olması yaptığımız organizasyonların başarılı olmasında büyüt bir etken olmakta. Kiralanarak kullanılan ekipmanlar da oluşacak sorunların organizasyonlar sırasında büyük problemler yaşatması her zaman mümkün olduğundan bu riski hiçbir zaman almıyoruz.

Sizleri müşterilerimiz gibi değil iş ortaklarımız olarak gördüğümüzden ihtiyaçlarınızı doğru belirleyip sizleri gereksiz masraflardan hep uzak tutmayı hedefledik. Bunun yanında her müşterimize aynı hizmeti vermek yerine her organizasyonumuzun özgün olmasına özen gösterdik.  Sizlere karşı olan sorumluluğumuzun ne denli önemli olduğunu bildiğimizden yaptığımız her işte tecrübemizin biraz daha artması bizi rahatlatmak yerine heyecanımızın aynı kalmasını sağladı. Bu sayede sizleri diğerlerinden farklı kılan işler ile buluşturmamız sonrasında yaptığımız işlerde sizlerden aldığımız olumlu geri dönüşlerin kapısını açmış olduk.

Mezuniyet organizasyonları mutlak başarılı olunması gereken törenlerin başında gelir. O anı yaşayan tüm öğrenci ve öğretmenlerin ki özellikle öğrencilerin yıllar sonra bile yüzlerinde bir gülümseme ile o anı tekrar tekrar yaşamaları birincil hedefimizdir.