Kep Atma Töreni

Sandalye, koltuk ve masalarımız

Organizasyonlarda kullanılan sandalyeler

Sandalye

2019 yılında tamamen yenilenmiş olan sandalye gurubumuz 1200 adet Napolyon sandalyeden oluşmaktadır.

Organizasyonda kullanılan koltuklarımız

Koltuk

20 adet siyah deri protokol koltuğu ve 20 adet beyaz deri protokol koltuğu.

organizasyonda kullanılan masalar

Masa

10 Adet lake bar masası ve 60 adet ahşap tabure
100 Adet Bistro kokteyl masası
50 Adet tek kişilik yuvarlak yemek masası
20 Adet protokol sehpası
200 Adet beyaz ve siyah kokteyl masa örtüsü
100 Adet beyaz yuvarlak masa örtüsü
100 Adet beyaz dikdörtgen masa örtüsü
20 Adet beyaz ve siyah skirt

Ses ve mikrofon sistemlerimiz

organizasyonlarda kullandığımız mikrofonlar

Mikrofonlar

6 Adet Sennheiser kablosuz mikrofon
2 Adet AK>G kablosuz mikrofon
12 Adet AKG kablolu mikrofon

Mixer

Sondcraft 36 kanal mixer
Yamaha 24 kanal mixer
Behringer 36 kanal mixer
Behringer 16 kanal mixer

Organizasyonlarda kullanılan kololnlar

Kolonlar

8 x 600w RCF Line Array Sistem
4 x 1000w FBT aktif hoparlör
2 x 100w FBT aktif Subwoofer
2 x 2000w Mackie aktif hoparlör
2 x 2000w Mackie aktif subwoofer
4 x 800w Samson aktifhoparlör
2 x 1000w Samson aktif subwoofer

Işıklandırma sistemlerimiz

organizasyonlarda kullanılan ışıklandırma sistemleri

Işık Sistemi

6 Adet Martin Wash moving head
6 Adet Martin Beam moving head
6 Adet Coemar ISpot moving head
6 Adet Coemar IWash moving head
24 Adet Eclips led par
24 Adet Eclips power led
2 Adet takip
4 Adet Işık masası
Çeşitli effect cihazları

Truss

12m 30 x 30 Work ayak
12m üçgen work ayak
4 bacak calasparlı çözüm ortağı ile

Mezuniyet organizasyonları arasında en mütevazı tören ket atma törenleridir. Çoğunlukla sahne, protokol ve ses siteminden oluşan bir donanım ile tamamlanabilecek organizasyonlardır. Burada süsleme büyük önem taşır. Bu sade törenin en şatafatlı kısmı süslemeleri olmalıdır. Süslemeleri güzel yapılmış bir tören en az diğerleri kadar etkileyici anılar bırakabilir. Burada çalıştığınız organizasyon şirketinin hayal gücü ve yetenekleri devreye girecektir. Hiç kimse kaynatılmış bir suyu çorba niyetine içmek istemez. Bu yüzden teklif aldığınız firmaların kullandığı ekipmanları mutlaka ama mutlaka görmek isteyin.

Yukarıda listelediğimiz donanımların tümü şirketimize ait olup depomuzda sizlere sergilemekten hiç çekinmeyeceğimizi bilmenizi isteriz. Özellikle elektronik donanımların tümünün en son teknoloji ürünleri olması verdiğimiz hizmetin kalitesini bir kat daha arttırmaktadır. Bunun yanında sandalye, koltuk masa gibi ekipmanlarımızın son derece rahat, kullanışlı ve yapmış olduğumuz son dokunuşlarla elegant göründüğünü söylemeliyiz.

Kep Atma Töreni Nasıl Olmalı

Bu okuldan okula değişiklik göstermekle birlikte kep atma törenleri birkaç küçük dokunuşla diğer törenlerden ayırt edilemez. Yani her şey aslında modülerdir. Siz dilediğiniz modülü ekleyerek organizasyonun ismini değiştirmiş olursunuz. Örnek vermek gerekirse kep atma töreninize catering, ışık gösterileri ekleyerek organizasyonu mezuniyet töreni haline getirebilirsiniz ve ya kep atma töreninden sonra verilecek bir yemek ve müzik eşiğinde eğlence katarak bunu bir mezuniyet balosuna dönüştürebilirsiniz. Yapacağınız törenin sınırları sadece hayalleriniz. Dilerseniz öğrencilerinize muhteşem boğaz manzarası eşliğinde ancak rüyalarında görebilecekleri bir mezuniyet töreni yaşatabilirsiniz. Ve tüm bunlar inanın sizlere en uygun fiyatlar ile sunulacak. hizmetlerimizi ve fiyatlarımızı rakiplerimizle karşılaştırın, ekipmanlarımızı rakiplerimizle karşılaştırın ve kararınızı ondan sonra verin.

Gördüğünüz gibi hiç bir şey standart değil ve tamamen sizin isteklerinize göre şekilleniyor. Bu sayede kaliteli hizmetlerimizden tüm müşterilerimizin faydalanmasını sağlanıyoruz. Daha fazla kar etmek için alacağınız kaliteden hiçbir zaman ödün vermiyoruz. En kaliteli ürünleri sizlere en uygun fiyatlar ile buluşturmayı hedefleyen firmamız hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için hazır ve aramanızı bekliyor.

Yapmayı planladığınız töreni gerçekleştirmeden önce dilerseniz aşağıdaki form yardımıyla, dilerseniz telefonlarımızdan bizleri arayınız. Arkadaşlarımız size en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır.

Mezuniyet Organizasyonlarınıza Talibiz

Her türlü mezuniyet organizasyonlarınız, mezuniyet balolarınız, kep atma törenleriniz ve teknede mezuniyet organizasyonlarınız için aşağıdaki formu doldurun sizi arayalım. En uygun fiyalatlar ile alabileceğiniz en iyi hizmeti sizlere sunalım.