Masa Sandalye ve Koltuk

Napolyun Sandalye
Protokol Koltukları
Lounge Oturma Grupları
Ahşap Tabureler
Kokteyl Masaları
Lake kokteyle Masaları
Yemek Masaları

Mezuniyet organizasyonlarının aslında görünmez kahramanlarıdır sandalyeler, masalar ve koltuklar. Tıpkı süslemeler gibi bu ekipmanlarında gelen misafirlerin organizasyonun nasıl geçeceği hakkında ilk düşüncelerini oluştururlar.  Eğer gelen misafirler üzerinde ilk etki iyi değilse ağzınızla kuş tutsanız organizasyonun arta kalan kısmını toparlamanız zor olacaktır. Ekipmanlar konusunda gerçekten güçlü bir şirketiz.  2019 yılında yenilediğimiz Napolyon sandalyelerimiz gerçekten süslemeleriyle birlikte organizasyona katılan misafirlerinizi ilk görüşte şaşkına çevirecek cinsten olacaktır.

Sandalye Gurubumuz

1200 adet Napolyon sandalye

Bu tip organizasyonlarda kullanılan 2 tip sandalye vardır. Napolyon sandalye ve tiffany sandalye. Tiffany sandalyelerin farkları biraz daha yüksek olmaları buna karşın Napolyon sandalyenin oturma konforu ve görsel olarak albenisinin olması organizasyonlarda müşterilerimiz tarafından çok daha fazla tercih edilmesine neden oluyor.

Masa Gurubumuz

10 Adet lake bar masası ve 60 adet ahşap tabure

100 Adet Bistro kokteyl masası

50 Adet tek kişilik yuvarlak yemek masası

20 Adet protokol sehpası

200 Adet beyaz ve siyah kokteyl masa örtüsü

100 Adet beyaz yuvarlak masa örtüsü

100 Adet beyaz dikdörtgen masa örtüsü

20 Adet beyaz ve siyah skirt

Kullanılan masalar her ne kadar örtüleri yüzünden görünmese de misafirlere güven verici olması gerekiyor. Langır lungur sallanan bir masa misafirlerin ilgisini mezuniyet organizasyonundan çok masaya vermesine neden olacaktır. Bu yüzden bu ekipmanların gerçekten sağlam olması ve ayarlarının düzgün yapılmış olması çok önemlidir. Bunun dışında kullanılan örtülerin temiz ve yeni olması bir başka önem taşıyan husustur. Kirli ve yıpranmış masa örtüleri sergilenen yiyecekler hakkında kötü bir önyargı sağlar. Ve önyargıları kırmak zordur.

Koltuk Gurubumuz

20 adet siyah deri protokol koltuğu

20 adet beyaz deri protokol koltuğu.

Özellikle protokollerde kullanılan bu koltukların çoğunlukla 2 renk seçeneği bulunur ki renkli koltukların protokollerde kullanıldığı pek görülmez. Bu koltukların protokol sahipleri için rahat olması, temiz olması ve herhangi görünür bir hasarının olmaması gerekmektedir. Gelen protokol misafirlerine verdiğiniz önemi gösteren bir imza niteliği taşır.

Dilediğiniz zaman ekipmanlarımızı depomuzda görmeniz mümkündür. İyi bir organizasyon şirketinin ekipmanları daima kendisine ait olmalıdır.