mezuniyet balosu fiyatı

Mezuniyet Balosu Fiyatı

Mezuniyet balosu fiyatı isteklerinize göre şekillenmektedir. Elenecek her modül fiyatı arttırır ve ya çıkartabileceğiniz her modül fiyatı düşürmektedir. Buradaki ana unsur ihtiyacı iyi belirleyip sizlere doğru şekilde sunulmasıdır. Aldatıcı, verilmeyecek hizmetler için istenen fiyatlandırmalar ve söz verilip yapılmayan bu saya de ucuz veren firmalardan kendinizi yapacağınız anlaşmalar ile korumalısınız.

Mezuniyet Balosu Fiyatlandırma

Mezuniyet organizasyonlarında genellikle en fazla ücreti catering hizmetleri almaktadır. Farklı opsiyonları tercih ederek fiyatı oldukça düşürmeniz mümkündür. Bunun yanında eğlenceli ve unutulmaz bir mezuniyet organizasyonu için güçlü bir catering menüsü seçmenizi öneririz. Bunu sebebi gelen misafirlerinizin yaptığınız organizasyonu ucuz gibi hissetmemesini sağlamaktır. Meyve suyu ve çerezler ile bir organizasyon geçirilebilir fakat açık alanda yapılan bir organizasyonda büyükçe bir mangalda verilecek olan barbekü hizmeti ile misafirlerinize vereceğiniz etki çok daha farklı olacaktır.

Mezuniyet organizasyonu fiyatları hesaplanırken yapılacak olan süslemeler, ses siteminde istenilen ekipmanlar, kumaş dekorlar ve tül süslemeleri, yürüyüş yolları, pirinç bariyerler gibi pek çok etmen etkilemektedir. Bunun yanında sandalye ve koltuk gibi ana malzemeler tek tek hesaplanır. Catering hizmetleri hariç tutulduğunda 600 kişilik ortalama bir mezuniyet töreni tercihlerinize göre 9000 TL ile 18000 TL gibi bir ücrete yapılabilir.

Bu ücretlendirmeler sezonsal olarak değişmekle birlikte özellikle daha az yoğunluğun olduğu zamanlarda firmalar ücretlerinde indirimlere gidebilirler. Firmamızın 6 Mayıs- 31 Mayıs 2019 tarihleri arasında yapacağınız mezuniyet organizasyonlarınıza %20 indirim uygulayarak sizleri yüksek organizasyon bedellerinden korumayı hedefliyoruz. Kampanya ayrıntılarına buradan ulaşabilirsiniz.

Firmamızın tüm ekipmanları kendisine ait olduğundan sizlere en iyi hizmeti un uygun fiyatlı şekilde sunuyoruz. Depomuza dilediğiniz zaman misafir olabilir ve tüm ekipmanlarımızı yerinde görebilirsiniz. Özellikle yeni teknoloji ürünü olan elektronik malzemelerimiz ve tamamı her sene yenilenen sandalyelerimiz sayesinde organizasyonlarınız herhangi bir sorun yaşanmadan tamamlanabilmektedir.

Bunun yanında tüm ekipmanların bünyemizde olması sizlere bir fiyat avantajı da getirebilmektedir. Organizasyon ekipmanlarımızın kalitelerinden ödün vermeden sizlere en hesaplı organizasyonu yapabilmek için elimizden gelen her türlü seçeneği kullanıyoruz. Mezuniyet balosu fiyatı gözünüzü korkutmasın mezuniyetorganizasyonları.com sayesinde gönlünüzden geçen mezuniyet törenini yapmanız için aramanızı bekliyoruz.

Yorum yapın