mezuniyet töreni

Mezuniyet Töreni

Sandalye, koltuk ve masalarımız

Organizasyonlarda kullanılan sandalyeler

Sandalye

2019 yılında tamamen yenilenmiş olan sandalye gurubumuz 1200 adet Napolyon sandalyeden oluşmaktadır.

Organizasyonda kullanılan koltuklarımız

Koltuk

20 adet siyah deri protokol koltuğu ve 20 adet beyaz deri protokol koltuğu.

organizasyonda kullanılan masalar

Masa

10 Adet lake bar masası ve 60 adet ahşap tabure
100 Adet Bistro kokteyl masası
50 Adet tek kişilik yuvarlak yemek masası
20 Adet protokol sehpası
200 Adet beyaz ve siyah kokteyl masa örtüsü
100 Adet beyaz yuvarlak masa örtüsü
100 Adet beyaz dikdörtgen masa örtüsü
20 Adet beyaz ve siyah skirt

Ses ve mikrofon sistemlerimiz

organizasyonlarda kullandığımız mikrofonlar

Mikrofonlar

6 Adet Sennheiser kablosuz mikrofon
2 Adet AK>G kablosuz mikrofon
12 Adet AKG kablolu mikrofon

Mixer

Sondcraft 36 kanal mixer
Yamaha 24 kanal mixer
Behringer 36 kanal mixer
Behringer 16 kanal mixer

Organizasyonlarda kullanılan kololnlar

Kolonlar

8 x 600w RCF Line Array Sistem
4 x 1000w FBT aktif hoparlör
2 x 100w FBT aktif Subwoofer
2 x 2000w Mackie aktif hoparlör
2 x 2000w Mackie aktif subwoofer
4 x 800w Samson aktifhoparlör
2 x 1000w Samson aktif subwoofer

Işıklandırma sistemlerimiz

organizasyonlarda kullanılan ışıklandırma sistemleri

Işık Sistemi

6 Adet Martin Wash moving head
6 Adet Martin Beam moving head
6 Adet Coemar ISpot moving head
6 Adet Coemar IWash moving head
24 Adet Eclips led par
24 Adet Eclips power led
2 Adet takip
4 Adet Işık masası
Çeşitli effect cihazları

Truss

12m 30 x 30 Work ayak
12m üçgen work ayak
4 bacak calasparlı çözüm ortağı ile

Mezuniyet törenleri ile diğer mezuniyet organizasyonları arasında ki farklar çok küçüktür. Mezuniyet törenleri yemekli ya da kokteyl şeklinde olabilir. Çokça lise mezuniyetlerinde yapılan organizasyonlardan birisidir. Bu tip organizasyonları ehil olmayan şirketler ile yapmak sizi strese sokmaktan öte tüm törenin kötü bir şekilde ilerlemesine yol açabilir. Yaptığınız seçimler mezun olan öğrencilerin ileride mezuniyet törenlerinin iyi ya da kötü olarak anmasına yol açacaktır.

Nasıl Bir Organizasyon Firması Seçilmelidir

Öncelikle seçeceğiniz firmanın kullanacağı malzemelerin tümünün kendi bünyesinde olması önemlidir. Kullanılan önemli malzemelerin çoğu elektroniktir. Arıza çıkartabilir, bozulabilir. Çok hızlıca sorunun giderilmesi gerekebilir. Seçtiğiniz firmanın malzemeleri kendinin değilse sorunun çözümü zaman alabilir. Bu zaman süresince töreni durdurmak mümkün olmayabilir. Bu sizi ve töreni sıkıntıya sokacaktır. Yapmanız gereken en kolay şey anlaşma sağlayacağınız şirketin deposuna bir ziyaret düzenlemeniz olacaktır. Mezuniyet töreni ile ilgili son görüşmelerinizi mutlaka anlaşmak üzere olduğunuz şirketin deposunda gerçekleştirmelisiniz. Orada size sunulan malzemeleri görerek töreninizi garanti altına alabilirsiniz.  Bu sayede ucuz fiyatlar verip kalitesiz hizmet sunan firmalardan kendinizi koruyabilirsiniz.

Asrın organizasyon olarak 10 yıllık tecrübemizi sizlere sunuyoruz. Yukarıda beğenilerinize sunduğumuz tüm malzemeleri depomuzda görebilir ve inceleyebilirsiniz. Tecrübelerimiz, profesyonel ekibimiz ve en yeni teknolojiler ile sunduğumuz hizmetten eminiz ki yapacağınız mezuniyet töreni şölene dönüşecektir. Kullanacağımız malzemelerin kalitesinin yanında sunduğumuz catering hizmetinin de büyük önemi bulunmaktadır. Kullanmak istediğiniz menüleri en lezzetli şekilde temin edip, profesyonel ve güler yüzlü ekibimiz ile misafirlerimize sunuyoruz. Özellikle ses ve ışık sistemimize çok güveniyoruz.

Kullandığımız tüm ürünleri devamlı şekilde yenileyerek sizlere en iyi hizmeti sunmaya gayret ediyoruz. Bu tip törenlerin bazı tepe noktaları bulunur. Bu tepe noktalarını çok iyi bildiğimizden organizasyonu mükemmel bir şekilde sonlandırıp öğrencilerinizin güzel anılar ile törenden ayrılmasını sağlıyoruz.

Mezuniyet organizasyonlarını yapmaya başladığımızdan bu yana 70.000 den fazla öğrencimizin anılarında güzel ve eğlenceli zamanlar yerleştirdik. Bize güvenen müdür ve öğretmenlerimizin yüzlerini hiç kara çıkartmadık.  Mezuniyet organizasyonlarında kendimize çok güveniyoruz. Aşağıdaki formu doldurup bizimle iletişime geçebilir ve size uygun hizmeti nasıl en ucuz fiyata gerçekleştirebileceğimizi konuşalım.

 

Mezuniyet balosu

Mezuniyet Organizasyonlarınıza Talibiz

Her türlü mezuniyet organizasyonlarınız, mezuniyet balolarınız, kep atma törenleriniz ve teknede mezuniyet organizasyonlarınız için aşağıdaki formu doldurun sizi arayalım. En uygun fiyalatlar ile alabileceğiniz en iyi hizmeti sizlere sunalım.