Teknede Mezuniyet Balosu

Her törenin tadı başkadır ama teknede mezuniyet balosu denildiği zaman akan sular durur. Yapılan mezuniyet organizasyonlarının zirve noktası bir yatta, boğazın o eşsiz manzarası ile birlikte yapılacak olan mezuniyet balosudur. Bunu anlatmak o kadar zordur ki ancak yaşamak gerekir.

Masallardaki Gibi Bir Mezuniyet Balosu

Şöyle hayal edin. İlk önce sunacağımız alternatif teknelerden birisini seçiyorsunuz. Sizleri en uygun yerden alıyoruz. Teknenin içi ve dışı muhteşem bir şekilde dizayn edilmiş. Masalar, sandalyeler süslü, her baktığınız yerden zarafet ve incelik akıyor. Tekne tüm misafirlerini aldıktan sonra Marmara’nın dingin sularına kendisini bırakıyor. Gecenin karanlığına bir yıldız edasıyla eşlik eden teknemiz İstanbul’un muhteşem manzarası ve ışıklarını sizlere uzaktan hayran bıraktırarak ilerliyor. Bu manzaradan her ne kadar zorda olsa kendimizi aldıktan sonra yavaştan yemek faslına geçiliyor. Sizlerin belirlediği ya da sizlere önerdiğimiz menüler sıra ile masalara servis edilmeye başlıyor. Orada ki her kez o gece bir prens ve prenses gibi ağırlanıp kendilerine yakışır şekilde hizmet ediliyor. En iyi şeflerimizin hazırladıkları menüler yenildikten sonra yavaş yavaş işin eğlence kısmına geçiliyor. İşlerinde profesyonel DJ’imiz tüm misafirlerimizi müziğe ve dansa doyurduktan sonra gece bitiyor. Geceye katılan tüm misafirlerimiz bir daha hiçbir zaman unutmayacakları anılar ile İstanbul’un karmaşası ile tekrar birleşirler.

Evet, teknede mezuniyet balosu esnasında yaşayacaklarınızı kısaca böyle özetleyebiliriz.  Mezuniyet organizasyonu işini 10 yıldır yapan bir firma olarak hangi sorunlarla karışılacağımızı çok iyi biliyoruz. Bu sorunlar meydana gelmeden üstesinden gelmek tamamen profesyonellik ve yılların verdiği deneyimden geçiyor. Kullandığımız ekipmanların tamamen kendi bünyemizde olması da bu işte büyük bir artı olarak hanemizde durmakta.

Böylesine büyük çaplı bir organizasyonu mutlaka profesyonel bir ekip ile çalışarak gerçekleştirmelisiniz. Hem para verip hem de geceden üzgün ayrılar öğrenciler ile sonlandırılmış bir organizasyonu kimse gerçekleştirmek istemez.  Maalesef bu tip organizasyonlara talip olan pek çok ehil olmayan organizasyon firması mevcut. Her sektörde olduğu gibi organizasyon sektöründe de merdiven altı tabir edilen firmalar çokça mevcut.

Hemen alttaki formu doldurarak ve ya telefonlarımızdan bize ulaşarak hayalinizdeki organizasyonu bize anlatın. Profesyonel ekibimiz tarafından size özel fiyatlardan yararlanın.